Baťa region

cs

Mobilní aplikace „Baťův Zlín“ vás provede městem

Poznejte Baťův Zlín s novou aplikací. Stáhněte si appku do mobilu a prozkoumejte město procházkou po nejvýznamnějších místech. Potěší vás prvky rozšířené reality (AR), interaktivní hry, zábavný kvíz i získání odměn.

Mobilní aplikace „Baťův Zlín“ vám přiblíží historii města. Prozkoumáte s ní baťovská místa, ale také vám přinese prvky zábavy v podobě interaktivních her a rozšířené reality (AR). Na výběr budete mít ze dvou tras, dlouhé na 120 minut (5 km) a krátké na 50 minut (2 km). 

Při procházení jednotlivých stanovišť budete naslouchat fascinujícím příběhům, zažijete mnohá dobrodružství a také si otestujete nabyté znalosti v rámci různorodých kvízů o Zlíně a éře Tomáše Bati. Kvízy dodávají průvodci nový rozměr a umožňují vám aktivně se zapojit do objevování města. Za splněný kvíz získáte odměnu v Turistickém informačním centru Zlín na náměstí Míru.

Součástí aplikace, která je dostupná v českém i anglickém jazyce, jsou interaktivní prvky, ať už minihry či rozšířená realita, které poskytují jedinečný zážitek. Promluví na vás Marie Baťová nebo se nad vámi proletí letadlo, ve kterém kdysi tragicky zahynul Tomáš Baťa.

S moderním a přehledným rozhraním je aplikace snadno ovladatelná pro všechny věkové kategorie, a díky interaktivní mapě snadno najdete cestu ke všem zajímavým místům ve městě. Stáhněte si aplikaci „Baťův Zlín“ ještě dnes a prozkoumejte s tímto unikátním průvodcem odkaz Baťa. 

Mobilní aplikaci vytvořilo město Zlín ve spolupráci s Tasty Air.


Doporučujeme

Stáhněte si aplikaci ZDARMA pro Android i iOS a vydejte se objevovat Zlín, srdce Baťova regionu. Prohlédněte si video průvodce, ještě před stažením ZDE

Sledujte nás